אודות BDA Investments

קבוצת BDA הינה חברה לניהול קרנות השקעות אלטרנטיביות הנמצאת בבעלות משפחת הורביץ'. המשפחה ידועה בקהילה העסקית בניו ג'רזי בענף הנדל"ן המקומי וגם בפעילות הפילנטרופית שלה. בשנת 2020 היא זכתה בעקבות פעילותה לפרס ואות הוקרה מהמושל המקומי.

בעשורים האחרונים מנהלת קבוצת הורביץ חברות השקעה בינלאומית, שבוחרות בקפידה רבה את הנכסים שלהן.

BDA היא קרן של מומחים בינלאומיים בביצוע השקעות אלטרנטיביות בישראל במודל של רכישה עם בטוחות. הקרן רוכשת נכסי משרדים בהזדמנות ובהנחה על מחיר השוק, ומשנה את ייעודם ממשרדים למלונאות. בתקופת ההשקעה המשקיעים מעניקים הלוואה לביצוע הפרויקטים וכנגדה מקבלים תזרים שוטף של קרן וריבית. בסיום הפרויקטים הם זוכים להמיר את ההלוואה להון מניות ובכך יכולים ליהנות מתזרים מזומנים שוטף והכנסות יחסיות מדמי שכירות.

מתחם הבורסה רמת גן

קרנות השקעה חכמות בישראל

BDA מציגה קרנות השקעה בישראל, בטווחי השקעה משתנים, בעלות הגנות מגוונות. BDA מתמחה בנדל"ן יזמי ומניב, תוך יצירת מוצרי השקעה מיוחדים המתאימים לאופי המשקיע. ההשקעות נועדו לגוון תיקי השקעה מסורתיים, החשופים בעיקר לשוקי ההון באמצעות מכשירי השקעה ללא מתאם עם שוקי המניות.

לקבוצת BDA יש אנליסטים ויועצים המומחים בתכנון פיננסי מקצה לקצה והם בעלי יכולת לראות את התמונה המלאה בתיקי הנכסים של משקיעים. אנו מציעים השקעות למשקיעים פרטיים ומוסדיים. BDA פיתחה לאורך השנים מודלים לגידור הסיכונים על ידי פיזור ההשקעות בין מספר נכסים.

למשקיע יש הזדמנות להצטרף לעסקאות והשקעות בהיקפים גדולים אשר היו שמורות בעבר למשקיעים בעלי הון נזיל גבוה מאוד של מיליוני שקלים לפחות.

הסכום המינימלי להשקעה בקרנות של BDA עומד על 450,000 שקל. ההשקעות מתאימות למי שמעוניינים לגוון את תיק הנכסים שגם ככה נמצא בשוק ההון, לנכסים אלטרנטיביים שאין להם מתאם או שאינם מושפעים משוקי ההון.

לא. תקופת ההשקעה בממוצע עומדת על 5 שנים שבמהלכן המשקיע מקבל תשלומי ריבית בלבד, ללא פירעון קרן.