יועצים חיצוניים לקרן

מדיניות קרנות ההשקעה שלנו היא התקשרות עם היועצים והפירמות הטובות בישראל בתחומן, ממגוון דיסיפלינות.

לוגו מיתר

מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם, טל ושות׳

"מיתר" הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל. אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של "מיתר" הוא נדל"ן, במסגרתו המשרד מלווה את עסקאות הנדל"ן הגדולות והמורכבות ביותר בישראל. הקרן זוכה לייעוץ משפטי צמוד של צוות רחב של עורכי דין לליווי פרויקטי ההשקעות ממגוון רחב של תחומים. משרד "מיתר" מייעץ לקרן, בין היתר, בכל הנוגע לשינוי הייעוד של המבנים הנרכשים כהשקעות.

BDO זיו האפט

BDO ישראל הינה פירמת ראיית חשבון ויעוץ עסקי דינמית ובעלת אוריינטציה עסקית, הנמנית על חמש הפירמות הגדולות בישראל. BDO מעניקה ייעוץ כלכלי ואסטרטגי, בכל הנוגע לתכנון והובלת הסוגיות הפיננסיות והמימוניות.

וקסמן גוברין גבע

היא חברה מומחית בניהול של מלונות ונכסים אלטרנטיביים באזור רמת גן. החברה היא מבין הוותיקות בישראל שהוקמה בשנת 1989. בין הפרויקטים שהיא מנהלת: מלון בנג'מין בהרצליה, מלון פרימה פרימיום ברעננה, מלון בראון בתל אביב ועוד. בין הפרויקטים בתחומי המשרדים שהיא מנהלת אפשר למנות את: עזריאלי שרונה בתל אביב, בית מנורה ברמת גן, קמפוס אינטל-מובילאי ועוד. לחברה יש מתודולוגיות סדורות של איכות עבודה, ניהול ובקרה במטרה לתת לאורחים בנכסים שהיא מנהלת את הטוב ביותר.